KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13862009
nr 1386 2009
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
+ bokverk, 3 etsningar 4 böcker, Signerad. Motivet: 16x10 - 18x16 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:57:07
27/2 14:13:41
22 mar
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin